Бесплатная консультация

(093)-022-82-48

(066)-174-16-01

(097)-892-25-90

Режим работы: пн-пт: с 8:00 до 19:00, Выходные с 9:00 до 13:00

Категории

Видео

  • Еврорубероид Бітумакс ХКП - 4.0 2-га категорія

    1130 грн

    700 грн

  • Просмотреть товары со скидкой

    Корзина пустая

  • Гідроізоляція басейну

    Гідроізоляція басейну буває двох типів і розділяється по функціональності: зовнішня і внутрішня. Зовнішні гідроізоляційні роботи проводяться для захисту від впливу навколишнього середовища, ґрунтових вод. Внутрішня гідроізоляція басейну - необхідна для захисту від води бетонної основи і виконується зсередини.

    Не потрібно бути фахівцем, щоб розуміти, що басейн - це високотехнологічне споруда з величезною кількістю водної маси всередині, яка в свою чергу чинить тиск на бетонні стінки басейна. Під час експлуатації, зміни температури, впливу навколишнього середовища з'являються відколи, тріщини і дефекти в цьому необхідно проводити комплексний ремонт басейну.

    На скільки б, не була якісна гідроізоляція, вона не дає 100% захисту від механічного пошкодження, неправильного експлуатування чаші, тому її необхідно захистити (наприклад: керамічна плитка). Запам’ятайте, ремонт басейну необхідно проводити вчасно, при виявленні тріщин до 3 мм, необхідно викликати майстра.

    Гідроізоляція басейнів і резервуарів - це нанесення спеціального полімерного або проникаючого шару (захист бетону), який не дає воді проникнути в бетонну основу і зруйнувати його. Існує 2 види гідроізоляції (вони були згадані раніше):

    Внутрішня - обробка чаші зсередини басейну, перешкоджаючи проникненню води і руйнування структури. Полімерна мембрана - на сьогодні є найякіснішим, зручним у використанні і ефективним матеріалом. Її необхідно наносити під час будівництва.

    Зовнішня - присадки і мінеральні добавки в бетон в процесі будівництва, в деяких випадках під час ремонту. Це дає максимальну міцність бетону, підвищуючи його марку. Також використовують рідку гуму. Поверхнева гідроізоляція басейнів - наноситься на внутрішню частину, яка попередньо зачищається, зазвичай використовують цементно-полімерні мембрани. Вони бувають як і однокомпонентними, так і 2х компонентними. Ми радимо використовувати тільки 2х комп.

    Обмазочна гідроізоляція - має густу, пастоподібну консистенцію, після застигання володіє водостійкими властивостями. Має високу якість, але не варто забувати і про ціну. Біль якісна і дорога в поєднанні з стекловолоконной сіткою, що збільшує міцність і зберігає еластичність. Цей метод є самим надійним і використовується на найскладніших об'єктах, шар закриває всі тріщини, тому можливе використання під час ремонту.

    Бітумна гідроізоляція басейна - має мало переваг, перед іншими видами, більше мінусів. Значний плюс це ціна, але шар не довговічний. Нинішній ринок переповнений подібними мастиками, але пам'ятайте, цей шар має погану адгезію до плитки і іншим оздоблювальним матеріалам. Для бітуму необхідний ідеально рівну основу .

    Проникаюча - має високу ціну і збільшує міцність бетонних конструкцій і перешкоджає утворень тріщин.

    мембрани ПВХ

    Зводиться в короткі терміни, витримує не більшу, в порівнянні з полімерною, чутливість до пошкодженням. Має низьку вартість, дрібний ремонт можливо виконати самостійно в будь-який час.